Human resources manager popis práce ukázka

0 Comments

Tento manažer pro lidské zdroje popis pracovní pozice vzorku je váš plán pro vysílání, které bude přitahovat nejlépe kvalifikovaných kandidátů a převést je na žadateli. Pro nejlepší výsledky, vybudovat struktury a organizace této šablony, aby splňovaly specifické povinnosti a požadavky na přesnou práci, pro kterou jste najal., Můžete se také podívat na naše seznamy pracovních míst pro správce lidských zdrojů a najít ještě více nápadů na vytvoření nejlepšího popisu práce.

Human Resources Manager

začněte s 2 nebo 3 větami, které zavádějí uchazeče o zaměstnání do vaší společnosti a do vašeho jedinečného pracovního prostředí. Komunikovat, co vaše firma přináší na stůl a druhy příležitosti můžete poskytnout novým zaměstnancům, aby skutečně nastavit své práci výpis na rozdíl od konkurence.,

Human Resources Manager náplň Práce:

  • Zlepšuje organizaci lidských zdrojů, plánování, provádění a vyhodnocování zaměstnaneckých vztahů a lidských zdrojů, politik, programů a postupů.
  • udržuje pracovní strukturu aktualizací požadavků na práci a popisů pracovních míst pro všechny pozice.
  • Podporuje organizace zaměstnanců vytvořením nábor, testování a dotazování program; poradenství manažerům na výběr kandidátů; provádění a analýze výstupních pohovorů; a navrhuje změny.,
  • připravuje zaměstnance na úkoly vytvořením a prováděním orientačních a vzdělávacích programů.
  • Řídí platit plán provádění pravidelné platit průzkumy; plánování a provádění hodnocení práce; příprava výplatních rozpočtů; sledování a plánování jednotlivých platit opatření a doporučení, plánování, a provádění revize mzdové struktury.,
  • Zajišťuje plánování, monitorování a hodnocení práce zaměstnance výsledky vzdělávání manažerů trenér a disciplíny zaměstnanců; plánování, řízení konferencí se zaměstnanci; naslouchání a řešení zaměstnaneckých stížností; a poradenství, pracovníci a vedoucí.,
  • Realizuje zaměstnanecké výhody programů a informuje zaměstnance výhody tím, že studuje a posuzuje prospěch potřeb a trendů; navrhuje, přínos programů k řízení; řízení zpracování nároků na dávky; získávání a vyhodnocování přínosů smlouvy, nabídky, zadávání prospěch smlouvy; a navrhování a provádění vzdělávacích programů ve prospěch programů.
  • Zajišťuje soulad s právními předpisy, monitorování a provádění platných lidských zdrojů federální a státní požadavky, provádění šetření, vedení záznamů a zastupování organizace na jednáních.,
  • vynucuje pokyny pro správu přípravou, aktualizací a doporučením politik a postupů v oblasti lidských zdrojů.
  • Zachovává historické lidských zdrojů, záznamy o navrhování podání a načítání systému a zachování minulosti a aktuální záznamy.
  • kultivuje odborné a technické znalosti tím, že navštěvuje vzdělávací semináře, přezkoumává odborné publikace, zřizuje osobní sítě a účastní se odborných společností.
  • dokončuje provozní požadavky na lidské zdroje plánováním a přiřazováním zaměstnanců a sledováním pracovních výsledků.,
  • řídí pracovníky lidských zdrojů náborem, výběrem, orientací a školením zaměstnanců.
  • posouvá výsledky práce zaměstnanců v oblasti lidských zdrojů poradenstvím a disciplinováním zaměstnanců; a plánování, sledování a hodnocení výsledků práce.
  • přispívá k týmovému úsilí dosažením souvisejících výsledků podle potřeby.

zde budete chtít zahrnout jakoukoli pracovní dobu a výhody specifické pro společnost. Řekněte potenciálním manažerům lidských zdrojů o možnostech telekomunikace, Flexibilní pracovní plány nebo jakékoli požadované cestování., Můžete také prodat potenciální žadatele o dávky-jako jsou dojíždějící úvěry, placená rodinná dovolená nebo náhrada péče o děti-které odlišují vaše podnikání., zaměstnanců

  • zákon o Zaměstnanosti
  • Zákony proti sexuálnímu obtěžování
  • Organizace
  • Vzdělání, Zkušenosti a Požadavky na udělování Licencí:

    • Bakalářský titul ze čtyř leté vysoké škole nebo univerzitě nebo podobné pracovní zkušenosti nutné
    • 5+ let zkušeností v postupně zodpovědný lidských zdrojů role
    • 3+ let zkušeností v oblasti Pracovněprávních Vztahů a Vztahů se Zaměstnanci
    • 3+ let zkušeností v oblasti dohledu, role
    • PHR/SPHR certifikace preferované

    Nyní je čas převést zájemce na uchazeče o zaměstnání., Nejlepší popisy práce to provedou uzavřením vysílání s přesvědčivou výzvou k akci a poradí potenciálním HR manažerům, jak přesně se přihlásit. Například, řekněte jim, aby „klikněte na tlačítko Použít“ v horní části seznamu úloh nebo e-mailem svou aplikaci a pokračovat s někým ve vaší společnosti.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *