0 Comments

végeredmény: Team USA 151, Team World 131

legértékesebb játékos: Miles Bridges, Hornets

Játékinformációk: Box Score/Video Highlights

CHICAGO-hatalmas második félidővel a Team USA legyőzte a Team World-t, 151-131, a 2020-as NBA Rising Stars meccsen az Egyesült Államokban.

A Team USA 63%-ot lőtt a mezőnyből, a 10 amerikai közül nyolc pedig kettős számokban szerepelt. A Golden State Warriors újonc Eric Paschall vezette őket, aki 23 pontot szerzett a 10-13-as lövésnél.,

A Csapatvilág az első félidő nagy részében kézben volt. Az Egyesült Államok a második negyedben 1:10-re egyenlített, Williamson nem sokkal később egy újabb Zion Williamson góljával egyenlített, de a félidőt 14-4-es összesítéssel zárta a szlovén Luka Doncic.

az előny 12 volt a harmadik negyed közepén, amikor az amerikai pad 27-5-re ment, hogy megfordítsa a játékot, a 27 pontból 21-et Charlotte Hornets szerzett., Miles Hidak felső határa a futás által dobált ki a labdát a pohár, s dobott le a jobb kezével, majd a Team USA több Csapat a Világon, 80-50, a második fele.

New York Knicks újonc RJ Barrett (Kanada)27 ponttal és öt assziszttal vezette a Csapatvilágot. Doncic 16 ponttal és öt assziszttal végzett, míg az All-Star trae Young 18 pontot szerzett,és hét gólpasszt adott. Bridgest nevezték a játék MVP, befejező 20 pont, öt lepattanó, öt asszisztot és három lop., Williamson szerzett 18 Pont, de hiányzott a három esélye egy kiemelés dunk az utolsó percben.

hat év után az USA vs. World formátum, a csapatok még három győzelem minden.