Mi a legtöbb pontot szerzett egy NFL játék?

0 Comments

Nov. 1966 – ban a Washington Redskins és a New York Giants a Columbia Stadium scoreboardját világította meg az NFL történetének legeredményesebb meccsén.

reklám
Ad

a Redskins ” 72-41 győzelem továbbra is az NFL-játékban a legtöbb kombinált pont (113), a legtöbb pont (72) egy NFL-játékban.

az 1966-os NFL-szezonban a Redskins 7-7-re végzett Otto Graham vezetőedző alatt, míg a Giants 1-12-1-re végzett Allie Sherman vezetőedző alatt.,

A pontozás

1966.November 27-én A New York Giants az NFL menetrendjének 12. hetében Washingtonba utazott a Columbia District stadionba.

vezetőedző: Graham és Sherman soha nem gondolta volna, hogy a pontozás olyan gyakran jön, mint amilyen gyakran. A Redskins vezette 30 pont néhányszor abban a szezonban, mielőtt a Giants játék, de a Giants tartották egyszámjegyű pontozási háromszor. Egyik csapat sem volt támadó juggernaut bármilyen eszközzel.,

A 12. héten a Washington három megválaszolatlan touchdownt kezdene a Giants ellen, köztük egy 63 yardos futást az A. D. Whitfield visszatérésével,valamint egy 62 yardos fumble return by safety Brig Owens. A Giants végül kap az eredményjelző, amikor Allen Jacobs rohant egy 6 yardos touchdown. Whitfield később gólt a harmadik touchdown a fele egy 1 yardos távon.

Washington szerez újabb touchdown egy 9 yardos rush által Joe, Ne Looney növeli a vezet 34-7 a második negyedévben., A Giants kapna egy újabb touchdown a félidő előtt egy 1 yardos rohanás Gary Wood. A Redskins 34-14-re vezetne a félidőben.

a Giants legközelebb Washingtonba került a harmadik negyed elején. A Giants a harmadik negyedben 41 yardos touchdownpasszt adott Joe Morrisonnak, így az eredmény 34-21 lett. Mind a Giants, mind a Washington két touchdownt szerezne a harmadik negyedévben. Washington 48-28-ra vezetne a negyedik negyedben.

Washington a negyedik negyed kezdetéhez vissza-vissza touchdownokat szerezne., A Giants visszavágna a back-to-back touchdownokkal. Washington visszavág, hogy véget vessen az óriások minden reményének. A Washington a visszavágó touchdownokkal zárta a meccset, így 72-41-es győzelmet arattak.

A statisztika

annak Ellenére, hogy a rekord-beállítás csapat gólt statisztika, a történelmi játék között Washingtonban az Óriások nem”t termel sok szemkápráztató egyéni statisztika.

a 113 kombinált pont NFL-rekord. Washington 72 pont egy NFL rekord.,

Ad

Washington csak a második félidőben 48-27-re felülmúlná a Giants-t, ami egy NFL-szezon teljes játékának magas pontszáma lenne. Washington szerzett 34 pont az első félidőben; a 2020 NFL szezon, a liga legmagasabb pontszerző csapat, a Green Bay Packers, átlagok 31.7 pont egy játék.

A Washington irányítója, Sonny Jurgensen 10 passzból 145 yardot és három touchdownt szerzett. A Wide receiver Charley Taylor 124 yardért és két touchdownért kapott el hat passzt.,

de ez nem olyan, mint Washington volt olyan szörny rohanó előadások, bármelyik. Whitfield 74 yarddal és két touchdownnal végzett a földön, plusz egy touchdownnal. Bobby Mitchell futott 54 yardot és egy pontot, Joe Don Looney pedig 46 yardot és egy rohanó TD-t szerzett.

a legimpozánsabb egyéni erőfeszítés Brig Owens-től származott, a washingtoni védekező vissza. Három interceptionje volt, köztük egy pick-hat (60 Yard), és újabb touchdownt ért el egy fumble recovery-N (62 yard).