0 Comments

wynik końcowy: Team USA 151, Team World 131

najbardziej wartościowy gracz: Miles Bridges, Hornets

informacje o grze: Box Score | video Highlights

CHICAGO — dzięki ogromnej drugiej połowie, drużyna USA pokonała Team World 151-131 w meczu wschodzących gwiazd NBA 2020 w United Center.

drużyna USA strzeliła 63% z boiska, a ośmiu z 10 Amerykanów, którzy grali, punktowało w dwumeczu. Na ich czele stanął żółtodziób Golden State Warriors Eric Paschall, który zdobył 23 punkty w strzelaniu 10 do 13.,

Team World panował przez większość pierwszej połowy. USA zremisowało w 67 meczu na Zion Williamson dunk z 1: 10 w lewo w drugiej kwarcie i Williamson dyslokowane na zapleczu z innym dunk wkrótce potem, ale świat zakończył połowę na 14-4 run, ograniczone przez Luka Doncic (Słowenia) buzzer-beater z poza linii midcourt.

, Miles Bridges zakończył bieg, wyrzucając piłkę ze szkła i rzucając ją prawą ręką, a drużyna USA pokonała Team World, 80-50, w drugiej połowie.

New York Knicks rookie RJ Barrett (Kanada) poprowadził Team World z dorobkiem 27 punktów i 5 asyst. Doncic zakończył z 16 punktami i 5 asystami, podczas gdy kolega z All-Star Trae Young zdobył 18 punktów i zaliczył 7 asyst. Bridges został wybrany MVP meczu, zdobywając 20 punktów, 5 zbiórek, 5 asyst i 3 przechwyty., Williamson zdobył 18 punktów, ale w ostatnich minutach stracił trzy szanse na najciekawszy wsad.