Jak oglądać: kanał Arkansas vs Alabama, stream, czas gry

0 Comments

dzisiejszy mecz między Nr 1 Alabama (9-0 SEC) i Arkansas (3-6 SEC) w Fayetteville zakończy harmonogram sezonu regularnego sec 10-game conference-only. Razorbacks zrobili wiele postępów w tym sezonie, ale zmierzą się ze swoim najtrudniejszym wyzwaniem jeszcze w Donald W. Reynolds Razorback Stadium o 11 rano (CST). Mecz będzie transmitowany przez ESPN.

Karmazynowy przypływ W konkursie wzięło udział 49 zawodników.,2 punkty na mecz, co czyni je przestępstwem nr 1 sec. Stawiają 548.3 łącznie jardów na mecz (2nd w SEC), z czego 361.1 w powietrzu.

„Duża, fizyczna, potężna linia ofensywna jest tak dobra, jak kiedykolwiek widziałem w futbolu uniwersyteckim…To naprawdę dobra drużyna futbolowa.”

Spadli do nr 11 w konferencji w całkowitej obrony, oddając 452.7 łącznie jardów na mecz do przeciwnych wykroczeń.,

atak Arkansas nie pomógł ich odpowiednikom, ponieważ zajmują ostatnie miejsce w konferencji w czasie posiadania, trzymając piłkę tylko 25:07 na mecz. Wieprze przeliczają tylko 33,88% swoich trzecich spadków w tym sezonie.

„Grają bardzo, bardzo dobrze. Przegrać trzy mecze o łącznie siedem punktów i być w każdym meczu, w którym grali i grali naprawdę, naprawdę dobrze po obu stronach piłki, myślę, że zrobili tam świetną robotę.”

, Oba zespoły spotkały się po raz pierwszy w 1962 roku w Sugar Bowl, meczu The Crimson Tide wygrali 10-3. Pomimo rozpoczęcia od 8-8 przeciw Tide, Arkansas jest 8-20 przeciwko Alabama od dołączenia SEC. wieprze stracili 12 prosto do Bama.

ostatnie spotkanie przyszło w 2019 roku, mecz Crimson Tide wygrał 48-7 w Tuscaloosa. Ostatnie spotkanie w Fayetteville zakończyło się przegraną 65-31 Razorback w 2018 roku. The Hogs nie pokonali Alabamy od czasu wygranej 24-23 w podwójnej dogrywce w sezonie 2006.

kto: Arkansas Razorbacks (3-6) vs Alabama Crimson Tide (9-0)

Kiedy: sobota, 12.12.2011, 12 o 11 rano (CST) na ESPN

gdzie: Donald W. Reynolds Razorback Stadium (76,000 cap.) / Fayetteville | Ark.)

STREAM: dostępny za pośrednictwem aplikacji ESPN lub tutaj

Oglądaj ONLINE: Kliknij tutaj

RADIO: RSN (99,5 FM / 1290 AM w Fayetteville), Sirius Ch. 99, XM Ch. 190. TuneIn

pogoda: prognoza przewiduje 44 stopnie przy starcie, 15% szansy na opady

linia zakładów: Alabama jest faworyzowana przez -32 punkty

ALABAMA CRIMSON TIDE ostatni raz

rozgrywający Crimson Tide Mac Jones kontynuował imponujący sezon przeciwko Tigers., Redshirt junior był 20-28 na 385 przejazdów i cztery przyłożenia. Jones zajmuje drugie miejsce w konferencji z 3113 mijania jardów i pierwszy z oceną 210.83 passer na rok.

Pobiegł na 143 jardy i trzy punkty przeciwko LSU. Harris jest nr 1 w SEC z 20 gwałtowne przyłożenia w tym sezonie.

Smith złapał osiem podań na 231 jardów i trzy przyłożenia w wygranej nad tygrysami. On, 1 w SEC z 15 przyjęć przyłożeń w tym sezonie i 1305 odbiór jardów.

2012-01-23 14: 00: 00 Malachi Moore i Patrick Surtain dowodzą defensywnymi plecami i połączyli 13 odbić podań w tym sezonie.

ARKANSAS RAZORBACKS LAST TIME OUT

The Hogs zrezygnowali z gry „Battle Line Rivalry” do Missouri pomimo imponującego ofensywnego występu., Redshirt pierwszoroczniak quarterback kJ Jefferson grał w miejsce Feleipe Franks i ułożyła ładny dzień. Jefferson był 18-33 dla 274 przejazdów i trzech przyłożeń. Biegł także na 32 jardy i przyłożenie po południu.

Trelon Smith wypełnił dziurę pozostawioną przez Rakeema Boyda, który zrezygnował w zeszły wtorek. W sezonie 2010/2011 rozegrał 26 spotkań i zdobył 172 bramki. TJ Hammonds widział akcję czasami i prowadził piłkę sześć razy na 52 jardów, w tym ładny 21-jarder w drugiej kwarcie.,

W ciągu dnia zdobył 10 bramek, w tym przyłożenie na 68 jardów. Junior Mike Woods złapał 14-jardowe przyłożenie i 2-punktową konwersję pod koniec czwartej kwarty, aby dać Hogs 48-47 prowadzenie nad tygrysami.

Obecnie prowadzi w kraju z 111 zbiórkami w ciągu roku. Jalen Catalon zanotował trzy asysty w drugiej połowie po tym, jak w pierwszej połowie został wyrzucony z powodu kontuzji w meczu z LSU., Jonathan Marshall zakotwicza linię defensywy i nadal nadaje przeciwnikom linie ofensywne pasujące w tym sezonie.